Blog İle Para Kazan

Blog İle Para Kazan

 

Evden pra kazanmanın başka bir yöntemini anlatacağım. Anlatacağım bu kazanç elde etme tekniği Affiliate Maketing’e çok benzemektedir. Tek farkı sermayesiz, masrafsız, reklamsız para kazanıyorsun. Masrafsız işleyen bu sitemin adı blog ile para kazanmak.

Blog ile Nasıl Para Kazanılır?

 Blog ile nasıl para kazanılır sorusuna basit bir şekilde yanıtlamaya çalışacağım. Blog İle Para KazanXTicaret sitesinin bize sunduğu satış ortaklığı sistemi ile istediğimiz ürünlere kimseyle muhatap olmadan ortak oluyoruz. Satış ortağı olduğumuz ürünleri ücretli veya ücretsiz bloglarda tanıtım, açıklama, önerme gibi yazılar yazıyoruz. Sonra bloga yazdığımız yazılar Google’nin organik ( Ücretsiz ) aramalarında çıkarak  yazımıza ziyaretçi çekiyoruz. Sonuç olarak  ziyaretçiler yazıyı okuyup ürünü satın aldığında  komisyonumuzu alıyoruz. Tabi bunun için ilk önce XTicaret sitesine üye olmamız gerekmekte [Üye Ol] .

Sonuç

Burada sana bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Her işin bilinçsizce yapmanın sonuçları bazen çok ağır olabilmektedir. ( Para, Zaman… ) . Bunun için blog yazarak para kazanmayı her yönüyle öğrenmen için sana bir önerim olacak. Sana blog ile para kazanmayı videolarla, resimlerle öğretecek ve her takıldığın noktada yardımcı olacak bir eğitim seti öneriyorum. Eğitim setinin adı Goomass. Goomass ile blog yazarak para kazanmanın en ince ayrıntılarına kadar öğrenebilirsin. Goomass'ın sahibi olan Bület seçkin aykaç  bu yöntemler ile ayda 10.000$ kazanç elde etmektedir. Eğer sende blog yazarak para kazanmak istersen aşağıdaki linke göz atmalısın.

 

Goomass ile Yazı Yazarak Para kazanmayı Öğrenmek, Ödeme Kanıtlarını Görmek, Kullanıcı Yorumlarını Okumak için TIKLA.

 

Yazıyla İlgili Kelimeler:blog ile para kazan,yazarak para kazan,blog yazarak para kazan,blog ile nasıl para kazanılır, evden para kazan