Clickbank Nedir?

Clickbank Nedir?


Clickbank hakkında en detaylı bilgiyi BURADAKİ siteden alabilirsin. Clickbank XTicaret sitesi gibi bir satış ortaklığı sitesidir.XTicaretin yabancı versiyonu diyebiliriz. Satabileceğin çeşitli katagorilerde binlerece ürün bulunmaktadır. Clickbank yıllardır varlığını sürdüren bir Affilate sitesi olmakla birlikte 2 milyar $`a yakın Clickbank Nedirkullanıcılarına para ödemiştir. Buda nedenli büyük bir firma olduğunu kanıtıdır. Sitenin içeriği İngilizce olmasının yanı sıra değişik ülkelerden binlerce üyesi bulunmaktadır. Hiçbir teknik bilgiye gerek duymadan ve başlangıç seviyedeki bir İngilizce ile rahatça para kazanabilirsiniz. Eğer İngilizce biliyorsanız Clickbank’dan maaşınız kadar, hatta daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Buraya tıklayarak Clickbank’a ücretiz üye olabilirsiniz. Clickbank’da kazandığınız paralar evinize çek olarak gönderilmektedir. İstersen birkaç ödeme aldıktan sonra parayı hesabınada göndermelerini isteyebilirsin. Ayda bir kazandığınız parayı öderler. En alt ödeme limiti 50$ olarak belirlenmiştir. %30  ile 80 arasında ürünlerin komisyon oranı bulunmaktadır. Değişik dillerde(Almanya,İspanya gibi…) piyasa sürülmüş ürünlerde bulunmaktadır. Clickbank da satabileceğin ürünler arasında ev aletleri,dans dersleri,gitar kursları,bilgisayar oyunları gibi binlerce değişik katagorilerde ürünler bulunmaktadır. Clickbank’dan para kazananların çoğu blog ve Google Adwors aracılığıyla gelir elde etmektedir.

Sonuç

Günde 2-3 saatlik düzenli bir çalışma ile ayda 2000-3000 TL gelir elde etmek mümkündür. Eğer sende Clickbank’dan para kazanmak istiyorsan sana bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Sana Clickbank’dan para kazanmayı resimlerle, videolarla öğretecek bir eğitim seti öneriyorum. Eğitimin adı Goomass. Türkiye’deki en kapsamlı ve kaliteli para kazanma eğitimidir. Goomas sana Clickbank’dan para kazanmanın en ufak ipuçlarını bile vermektedir. Ayrıca sadece Clickbank değil diğer Affilate sitelerinde de nasıl para kazanılacağını anlatmaktadır. Goomas hakkında daha ayrıntılı bilgi almak istersen aşağıdaki linke tıklayabilirsin.

 

Clickbanktan ve Değişik Yöntemlerle Para Kazanmayı Öğreten Goomass'ı Ayrıntılı İncelemek İçin TIKLA .

 

Yazıyla ilgili Kelimeler: clickbank nedir,clickbanktan para kazan,clickbanktan para nasıl kazanılır,clickbank ne demek,clickbank