Ek İş Arıyorum

Ek iş Arıyorum 

ek iş arıyorum yazım ile karşındayım. Ülkemizde ek işi olmadan veya eve çift maaş girmeden (çalışan kadın ve koca) geçinmek çok zor. Sanırım sende o insanlardansın. Bende bir yıl önce senin gibi Google'de ek iş arıyorum diye arattığımda doğru dürüst hiçbir sonuca ulaşamamıştım. FakatEk İş Arıyorum uzun süren araştırmalar sonucunda '' ek iş arıyorum '' durumuma ilaç gibi gelecek ek iş imkanları rast geldim. Bu ek iş imkanlarını aşağıya maddeler halinde yazacağım.

Ek İş İmkanları;

1- Satış Ortaklığı İle Ek İş İmkanı: Sistemin isminden de anlaşıldığı gibi herhangi bir ürüne satış ortağı olabiliyorsun. Ve satış ortağı olduğun ürünü kendi aracılığın ile satarasan para kazanabiliyorsun. Bir nevi internet üzerinden ticaret. Satış ortağı olabileceğiniz binlerce ürün bulunmaktadır.  Bunlar teknoloji aletleri, ev aletleri, ilaçlar gibi aklına gelebilecek birçok kategoriden ürünü satarak para kazanabiliyorsun. Bu işten ne kadar kazanıldığına örnek vermek gerekirse bu ay 15 gün içierisinde 380 tl gibi bir gelirim oldu.  Tabi aylık 30 bin tl kazanan insanlarda var. Ama yeni başlayan insanlar bu oranda kazanmaktadır.  Sende bu ek iş imkanları ile ihtiyacın olan prayı hatta daha fazlasını kazanabilirsiniz. Konu hakkında ayrıntılı bilgeye buradan ulaşabilirsin. ''Ek iş arıyorum'' durumunda olan insanlarının çoğunun denediği oldukça güzel bir sistem.

2- Google Adsense İle Ek İş İmkanı: Belki ilk defa burada duyacaksın. Evde iş arıyorum diyenler için ek çok tavsiye ettiğim sistemlerden biri. Google aracılığıyla internetten para kazanıldığını biliyor muydun? Bende iki ay önce Google Adsense ile para kazanmaya başladım. Geçen ay 180 tl bu ay ise 360 tl alıcam. Allah nasip ederse.  Kazancımın ayda aya farklılık göstermesinin  nedeni ne  kadar çalışırsam kazancım o aranda artıyor.  Google Adsense hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsin. Bu ek iş imkanları ile günde  iki saat çalışarak ulaştığım kazançlar eğer size uygun geliyorsa denemesinizi kesinlikle tavsiye ederim. Şayet ben ikisini bir kullanarak para kazanıyorum. Ve en azından denemeni istiyorum. Ek iş arıyorum diyorsan kesinlinlikle Adsense'yi denemelisin.

Yukarıda yazdığım iki para kazanma yolu hala ''ek iş arıyorum'' isteğini karşılamadıya size bu konuda başka bir tavsiyede bulunacağım. İnternette ''ek iş arıyorum'' diyenler için oluşturulmuş ek iş ilanları siteleri mevcuttur. Bu ek iş ilanları sitelerini aşağıya yazacağım.

Ek İş İlanları Siteleri;

1-yenibiris.com

2-Kariyer.net

3-monster.com.tr

4-secretcv.com

5-isbulurum.com

6-elemanonline.com

gibi tam 6 adet kaliteli ek iş ilanları sitesi mevcuttur. Eğer ilk yazdığım ek iş ilanları sana uygun değilse bir de bu siteleri incelemende kesinlikle fayda var. Umarım ek iş arıyorum durumunuza ek işler konum ile azda olsa yardımcı olabilmişimdir.