Ek İş, Ek Gelir Arayanlar Buraya

Ek İş Ek Gelir Arayanlar Buraya

Ek iş, ek gelir arayanlar yazım ile karşındayım. 2012 yılının koşullarına baktığımızda tek işle istenilen hayatın yaşanması gerçekten çok güç. Tabi bu asgari ücret ve memur Ek İş Ek Gelirolan insanlar için geçerli bir durum. Zar, zor geçinen insanlar eve biraz daha para getirmek için ek iş, ek gelire ihtiyacı olmaktadır. İnsan normal işinden çıkıp o yorgunlukla ek gelir, ek işe gitmek istemese de sevdikleri için bu duruma değeceğini bilmekte ve onlar için bu duruma katlanmaktadır. Eğer bu işi okuyorsan muhtemelen ek gelire, ek işe ihtiyacın var demektir. Bu konu üzerine sana bir tavsiyem olacak. Çoğu ek gelir, ek iş yaparak para kazanmak isteyen insan yapacağı işin az çalışmasıyla çok kazandırmasını ve rahat ve az mesaili olmasını ister. Fakat günümüzde bu çeşit işlere girmek için birçok niteliğe sahip olmanız gerekmektedir. Okumayan insanın veya bu şartları barındırmayan insanların bu kalitede ek gelir, ek iş yok mu? Tabi ki var. Zaten ek iş, ek gelir yazımı yazmamın amacı bu. Yukarıda bahsettiğim koşulların hepsini içinde barındıran hatta daha fazlası olan ek iş, ek gelir imkanları mevcut. Bu ek iş, ek gelir imkanlarını sıralamak gerekirse

   Affiliate Marketing  :  Ayrıntılı bilgi ve ödeme kanıtları için TIKLA

Network Marketing: Ayrıntılı bilgi ve ödeme kanıtları için  TIKLA

Yukarıda gördüğün ek gelire hatta daha fazlasını bile kazanmana olanak sağlayacak para kazanma yöntemleri bulunmaktadır. İlk başlarda normal yaptığın işinin yanında ek iş olarak yapabilirsin. Sonraları zaten asıl işinden bile kat kat para kazanacağın için öbür işini kendi isteğinle bırakacaksın.

  •  Kendi İşinin Patronu
  •  Kendi Mesaini ve Çalışma Saatlerini Belirleme
  •  Ne Kadar Çok Çalışırsan O Kadar Çok Para
  •  Uyurken ve Gezerken Dahi Para Kazanma İmkanı

Bu şartların hepsini yukarıdaki ek iş, ek gelir imkanlarının ikisinde de bulunmaktadır. Başlamak için gerekli  şartlar internet ve günlük iki saat zaman. Unutma kaybedeceğin hiçbir şey yok. Fakat kazanacağın hayallerin var. Ek iş, ek gelir arayanlar yazımın sonuna geldim.