Ev Hanımlarına İş

Ev Hanımlarına İş

          Ev hanımlarına iş yazım ile karşındayım. Bildiğin gibi ev hanımlarına evde yapılan işler karşılığında ücret ödenmiyor. Böyle bir şey olsa Türk kadınları baya zengin olurdu Ev Hanımlarına İşheralde J. Günümüzde  ev hanımların iş bulmak eskisi kadar zor değil. Çünkü internetin hayatımıza girmesiyle evde yapılacak bir çok yeni işte piyasaya girmiş bulunmaktadır. Birazdan bahsedeceğim ev hanımlarına işlerle uğraşan birçok Avrupalı bayanlar aylık 1000 Tl ile 10.000 tl arasında para kazanmaktadır. Peki bu yöntemler nelerdir? Maddeler halinde aşağıya yazayım.

          Satış Ortaklığı İle Para Kazanmak: Bu para kazanma yöntemi ile günde iki saat ayırarak ayda 1000-2000 tl ücret kazanabilirsin. Satış ortaklığı hakkında ayrıntılı bilgi,kullanıcı yorumlarına ve ödeme kanıtlarına şuradan ulaşabilirsin.

          Network Marketing İle Para Kazanma: çoğunuz Avon, Oriflame gibi kozmetik ürünlerin satıldığı markaları duymuşsunuzdur. Bu firmalar network marketing sistemi ile çalışmaktadır. Belki çoğunuzun etrafında katalokla gezen arkadaşlarınız vardır. Bu insanlar her sattığı ürün için markanın belirlediği komisyonu kazanıyorlar. Fakat asıl network ürün satmak değil ekip oluşturmaktır. Network Marketing ile satış ortaklığından bile daha fazla para kazanabilirsin. Bu ev hanımlarına iş hakkında ayrıntılı bilgi,kullanıcı yorumlarına ve ödeme kanıtlarına şuradan ulaşabilirsin.

  Blog Yazarak Par Kazanma: Bu ev hanımlarına iş yönteminde ise satış ortaklığı ile birlikte kullanılarak daha fazla para kazanabilirsin. Sistemin amacı hergün günlük yazar gibi internet üzerindeki sitene istediğin konularda yazı yazıyorsun. Ve reklam ile para kazanmanın dışında satış ortaklığı veya Google Adsense’yi siteye entegre ederek kazançlarını katlayabilirsin.  Ayrıca bu ev hanımlarına iş  hakkında ayrıntılı bilgi,kullanıcı yorumlarına ve ödeme kanıtlarına şuradan ulaşabilirsin.

     Yukarıda gördüğün ev hanımlarına işler gerçekten çok fazla uğraş gerektirmeden iyi paralar kazanabileceğin yöntemler. Şahsen kendim de bu üç yöntemi uygulayıp para kazanan birisi olarak kesinlikle uğraşılması gerektiğini düşünüyorum. Ülkedeki birçok işsiz insan bu işler ile uğraşabilseydi gerçekten iyi paralar kazanabilirlerdi. Ev hanımlarına iş yazımın sonuna geldim.

Bir önceki yazımız olan Evde İş Fırsatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

8 Responses to Ev Hanımlarına İş

 1. havva

  ev hanımıyım evde calışmak istiyorum

 2. çağla

  slm ben ist beykozdan çağla ewimde yapabılecegım takı boncuk mandal gibi vb işler arıyorum ılgılenırseniz sewinirim

 3. asiye

  selam evde iş yapmak istiyorum yaş vurdu emeklilğimi bekliyorum daha 7 yılım var mantı dükkanım vardı evde mantı açabilirim

 4. ülkü arslan

  evde mandal işi ya da paketleme işi yapmak istiyorum

 5. elif

  arkadaşlar ünlü markaların makyaj malzemelerini ve parfümlerinin 1. kalite birebir ürünlerini satıyorum ben ev hanımlarına. %100 karla satıyorlar. ürünler çok kaliteli ve fiyatlarıda çok uygun. sizlerde satış yapmak isterseniz bana msj atınız…

 6. dilek

  evden interneti ve bilgisayarı olan tüm bayanlara yazı yazarak para kazanma imkanı sunuyoruz.
  makale@yazankazanir.net
  makale yazarak para kazanın.
  sadece 50 adet yazar alınacaktır.
  aylık 1000 liraya varan kazançlar sağlayabilirsiniz.
  Personel müdürümüz Dilek Hanım sizi mailde bekliyor makale@yazankazanir.net mail atabilirsiniz.
  yazankazanir.net

  • nurcan

   nasıl bir iş bilgilendirirmisiniz ben bilgisayar prog mezunuyum ev hanımıyım iş yapmak istiyorum

  • nuran

   merhaba bende bu ilanla ilgileniyorum.bilgi verirseniz sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>