Ev Hanımlarına İş

Ev Hanımlarına İş

          Ev hanımlarına iş yazım ile karşındayım. Bildiğin gibi ev hanımlarına evde yapılan işler karşılığında ücret ödenmiyor. Böyle bir şey olsa Türk kadınları baya zengin olurdu ev hanimlarina is Ev Hanımlarına İşheralde J. Günümüzde  ev hanımların iş bulmak eskisi kadar zor değil. Çünkü internetin hayatımıza girmesiyle evde yapılacak bir çok yeni işte piyasaya girmiş bulunmaktadır. Birazdan bahsedeceğim ev hanımlarına işlerle uğraşan birçok Avrupalı bayanlar aylık 1000 Tl ile 10.000 tl arasında para kazanmaktadır. Peki bu yöntemler nelerdir? Maddeler halinde aşağıya yazayım.

          Satış Ortaklığı İle Para Kazanmak: Bu para kazanma yöntemi ile günde iki saat ayırarak ayda 1000-2000 tl ücret kazanabilirsin. Satış ortaklığı hakkında ayrıntılı bilgi,kullanıcı yorumlarına ve ödeme kanıtlarına şuradan ulaşabilirsin.

          Network Marketing İle Para Kazanma: çoğunuz Avon, Oriflame gibi kozmetik ürünlerin satıldığı markaları duymuşsunuzdur. Bu firmalar network marketing sistemi ile çalışmaktadır. Belki çoğunuzun etrafında katalokla gezen arkadaşlarınız vardır. Bu insanlar her sattığı ürün için markanın belirlediği komisyonu kazanıyorlar. Fakat asıl network ürün satmak değil ekip oluşturmaktır. Network Marketing ile satış ortaklığından bile daha fazla para kazanabilirsin. Bu ev hanımlarına iş hakkında ayrıntılı bilgi,kullanıcı yorumlarına ve ödeme kanıtlarına şuradan ulaşabilirsin.

  Blog Yazarak Par Kazanma: Bu ev hanımlarına iş yönteminde ise satış ortaklığı ile birlikte kullanılarak daha fazla para kazanabilirsin. Sistemin amacı hergün günlük yazar gibi internet üzerindeki sitene istediğin konularda yazı yazıyorsun. Ve reklam ile para kazanmanın dışında satış ortaklığı veya Google Adsense’yi siteye entegre ederek kazançlarını katlayabilirsin. Blog yazarak para kazanmayı öğreten Türkiye’deki en iyi eğitime şuradan ulaşabilirsin. Ayrıca bu ev hanımlarına iş  hakkında ayrıntılı bilgi,kullanıcı yorumlarına ve ödeme kanıtlarına şuradan ulaşabilirsin.

     Yukarıda gördüğün ev hanımlarına işler gerçekten çok fazla uğraş gerektirmeden iyi paralar kazanabileceğin yöntemler. Şahsen kendim de bu üç yöntemi uygulayıp para kazanan birisi olarak kesinlikle uğraşılması gerektiğini düşünüyorum. Ülkedeki birçok işsiz insan bu işler ile uğraşabilseydi gerçekten iyi paralar kazanabilirlerdi. Ev hanımlarına iş yazımın sonuna geldim.

4 Responses to Ev Hanımlarına İş

 1. havva

  ev hanımıyım evde calışmak istiyorum

 2. çağla

  slm ben ist beykozdan çağla ewimde yapabılecegım takı boncuk mandal gibi vb işler arıyorum ılgılenırseniz sewinirim

 3. asiye

  selam evde iş yapmak istiyorum yaş vurdu emeklilğimi bekliyorum daha 7 yılım var mantı dükkanım vardı evde mantı açabilirim

 4. ülkü arslan

  evde mandal işi ya da paketleme işi yapmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>