Evde Çalışarak En Çok Para Kazandıran Ve En Güvenilir Yol Hangisidir?

İsteğe bağlı olarak yukarıdaki ücretsiz internetten para kazanma kursuna kayıt olabilirsin

Evde para kazanmak işini yaklaşık iki yıl önce araştırmaya başladım. Ve ciddi ciddi iki yıldır evde en çok para kazandıran aynı zamanda en güvenilir  para kazanma yolunu bulmaya çalıştım. İki yıl boyunca  evde çalışarak para kazanmaya çalışırken birçok şey denedim ve öğrendim. Kimisi doğru çıktı, kimisi palavradan başka birşey değildi. Ama bu araştırmalar sırasında çok önemli birşey kazandım. Evde para kazanma konusunda iyi bir tecrübe birikimine sahip oldum. Peki aradığın para kazanma yolunu buldun mu diye soruyorsundur. Biraz zor oldu ama sonun da mutlu sona ulaştım. Hayatım boyunca aradığım tam istediğim gibi olan o işi sonunda buldum.Ve iki yıl boyunca edindiğim tecrübeleri ve sana evde en güvenilir, en çok para kazandıran bu işi bu yazıda açıklayacağım. Ayrıca şunu da söylemek isterim ki bazıları gibi anlattıklarımı kuru kuruya anlatmayacağım.  RESİMLİ ödeme kanıtlarımıda yazının içinde sana sunacağım. Edindiğim tecrübeler benim hayatımı olumlu yönde etkiledi. Umarım senin için de yararlı olur.

İlk olarak en çok rağbet gören evde çalışarak para kazanabileceğin işleri aşağıya sıralayalım.


Evde mandal işi, evde boncuk işi, evde nikah şekeri işi, evde el işi , evde kına paketleme işi  gibi part time iş ilanları internette en çok aranan işlerdir.
Tabi isteğe göre bu evde iş imkanlarını tam günde yapabilirsin.  Malesef saydığım evde para kazanma yollarının devamlılığı yok. Bu durumu deneyimlerim sonucunda ortaya çıkardım.

Rağbet Gören Evde Para Kazanma Yollarının Sıkıntılı Yanları

Yukarıda saydığım ve devamlılığı olmayan  evde para kazanma yollarının sıkıntılı yanlarından biraz bahsedeyim. İlk olarak evlere iş veren firma veya iş veren sayısı az olduğu için ve buna ek olarak çok iş isteyen insan olduğu için yapılan iş karşılığında verilen ücretler azdır. Çünkü evde iş yapmak isteyen insan sayısı çok fazla. İş veren de bu durumu kullanıp iş verdikleri insanları daha az paraya çalıştırıyorlar. İşin kötü yanı işe, paraya ihtiyacı olan insanların verilen işi ve ücreti kabul edip, etmeme gibi bir lüksüde yok. Çünkü bu işi almazsa başka iş bulması zor. Zaten sunulan işi almazsa emin ol başkası alacaktır. Onun için evde çalışan insanlar normalden daha düşük ücretleri kabul etmek zorunda kalıyorlar. Diğer sıkıntılı yanlarından biriside firmaya iş gelirse iş var, iş gelmezse iş yok tarzıda çalışmalarıdır. Yani bu ay para kazanıp diğer ay işsiz geçirebilirsin.  Ve sıradaki en sıkıntılı ve büyük soruna gelecek olursak, evde iş verenlerin hepsi olmasa da arada bir kaç tane yalancı veya dolandırıcı insanlar çıkabiliyor. İşte bu insanlar senin zor durumundan faydalanarak kendine fayda sağlamaya çalışıyor. Bildiğin gibi ülkemizde iş bitmeden para verme gibi bir durum çok nadir oluyor. Bu durumdan faydalanan uyanıklar işi bitirip verdikten sonra tüye biliyorlar. Bu durum için malesef yapacak birşey yok. Ter verebileceğim öneri çok referansı olan tanınmış kişilerden iş almandan yanadır. Fakat bu yazıda senin para kazanma ihtiyacına ilaç olabilecek bir işten bahsedeceğim. En azından benim yarama merhem oldu.


Onu Yapma, bunu Yapma Diyorsun. Peki Ben Evde Nasıl Para Kazanacağım?

Bir zamanlar çaresizlikten kendime sorduğum bir soruydu. Eğer her takıldığım engelde bende pes etseydim hayalimin işi olan evde para kazanma yolunu bulamayacaktım. Sana iki yıllık araştırmam sonunda bulduğum en kaliteli, güvenilir ve en çok para kazandıran evde para kazanma yolunu öneriyorum. Bu evden para kazanma yoluna affiliate marketing ( satış ortaklığı ) deniliyor.

Hürriyet Gazetesi Satış Ortaklığını Doğruluyor

Affiliate marketing yurt dışında 20-25 yıldır çok yaygın bir şekilde kullanılıyor. Hatta yurtdışındaki üniversitelerde ders olarak bile öğretilmektedir. Bu işten evini geçindirecek derece para kazananların yanı sıra, zenginliğin son noktası denilebilecek kadar para kazanan insanlarda bulunmaktadır. Ülkemizde bu işten aylık 20-30 bin tl para kazanan insanları biliyorum. Ben daha o kadar yüksek seviyeye ulaşamadım. Ama hedefim bir yıl içinde ulaşmak. Devam edecek olursak satış ortaklığı tamamen helal ve yasal bir iş olduğunuda burada vurgulamak isterim. Satış ortaklığı hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsan parantez içindeki linkten ayrıntıya bilgiye ulaşabilirsin. [ SATIŞ ORTAKLIĞI tıkla öğren] . Linkin bulunduğu sayfada resimli ve videolu anlatımda bulunmaktadır.

Satış ortaklığı yazısını okuduğunu varsayarak devam ediyorum. Satış ortaklığı birkaç kelime ile özetlemek gerekirse online komisyonculuk diyebilirim. Yani ürün sahibinin  ürününü satman karşılığında sana verdiği %5 ile 80 arasındaki komisyondur.

Affiliate Marketinge Ön Yargılı Yaklaşmayın.

Ben ürün satıp para kazanamam, bu iş zordur diye düşünebilirsin. Satış ortaklığına ilk girdiğimde bende aynı bu şekilde düşünmüştüm. Satış ortaklığına başlamadan önce hayatımda sattığım tek şey bir film cdsiydi. 🙂 Önceleri bilgisayarı sadece oyun oynamak için kullanan benim gibi biri bile satış ortaklığından para kazanmayı becerebilmişse, senin de rahatlıkla satış ortaklığı ile para kazana bileceğini düşünüyorum. Zaten satış ortaklığı sistemi gerçekte yaptığın herhangi bir işten daha kolay ve daha çok kazandırdığını bu işi yapan biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim. Günlük 2-3 saatlik bir çalışma ile aylık 1000 tl ve üzerinde kazançlar elde edebilirsin. Hatta sistem o kadar güzelki bir zaman sonra çalışmasan dahi önceden yaptığın çalışmalar sayesinde gine para kazanırsın. Buna örnek olarak bu ay satış ortaklığı ile pek uğraşamama rağmen ay sonunda 1000 tl para hesabımda duruyordu. Ne kadar güzel bir duygu olduğu anlatamam. 🙂 Piyango çıkmış gibi birşey oluyor resmen 🙂 Satış ortaklığı ile 13-14 yaşında para kazanan insanları biliyorum. Satış ortaklığı ile herkes para kazanabilir. Kendini küçük görmemelisin.

Affiliate Marketingin Beni Etkileyen Yönleri

Satış ortaklığını bu kadar benimsememdeki en önemli etkenlerden birkaçı performansına göre para kazanıyorsun. Demin de dediğim gibi günlük 2-3 saatlik çalışma ile aylık 1000 tl rahatlıkla kazanabilirsin. Satış ortaklığı ile para kazanmak için diploma gerekmez. İsteyen herkes (öğrenci,emekli, ilkokul mezunu…) para kazanabilir. Memur gibi az çalışsanda aynı maaş çok çalışsanda aynı maaş şeklinde olmamasını çok seviyorum. Ve son olarak en sevdiğim diğer yanı gece uyurken veya arkadaşlarınla gezerken bile para kazanabiliyorsun. Mesela bugün gece 2 de yattım. Sabah saat 12 de kalktığımda tam tamına 2 ürün satmışım. Bu da 70 tl  demek. Yani asgari ücretle çalışan birinin 2 günlük kazancı. Buda 16 saat çalışması demek.   Ayrıca şunuda belirtmeden geçemeyeceğim. Gerçek dünyada günde herhangi bir ürünü en fazla 10 tane satabiliyorsan,  internetten aynı ürünü 100 tane satabilirsin. Çünkü gerçek dünyada küçük bir kitleye seslenebiliyorken, internet üzerinden milyonlara seslenebilirsin. İnternet uçsuz ve çok büyük bir pazardır. Bu pazardan isteyen herkes pay alabilir.

Peki Hangi Tür Ürünleri Satabiliyorum ?

Avon, oriflame gibi katalokla sattığınız ürünler değil. Ürünlerden bahsedecek olursak ev aletlerinden tut spor aletlerine, giyimden tut  teknolojik aletlere kadar A’dan Z’ye aklına gelebilecek her türlü ürünü satabilirsin. Örnek olması açısından benim sattığım ürünlerden bazılarını yazacak olursam; koşu bandı, zayıflama ürünleri, bozdolabı, ev dekorasyon ürünleri, hamile elbiseleri, köpek maması, uçak bileti, mama sandalyesi, bebek giyim, bebek beşikleri, bebek arabası,  fotoğraf makinesi, lcd tv, cep telefonları gibi birçok çeşit ürünü satıyorum. Ve yazdığım ürünler sattığım ürünlerin sadece yarısı. Bunun gibi daha birçok ürünü satarak para kazanabiliyorum. Kazandığım para arttıkça yeni ürünlere yöneliyor, ve kazancımı katlıyorum. Bu ürünlerin bulunduğun satış ortaklığı sitesine BURAYA tıklayarak ücretsiz üye olabilir ve yerli,yabancı bütün kampanyaları görebilirsin.

Satacağım Ürünler Marka Ürün Mü?

Satış Ortağı Olabileceğin Markalar

    Hemen cevalayayım. Sattığın ürünler bilindik televizyonda reklamı çıkan, evinde kullandığın marka ürünleridir. Markalardan örnek vermem gerekirse; Trendyol, Markafoni, Markapon, Limango, Hepsiburada, Samsung, Teknosa, İfone, Türk hava yolları, Evmanya, Kliksa, Morhipo, Google Adsense gibi yazanmadığım yüzlerce marka bulunuyor. Bu markaların bütün ürünlerini satarak evde iyi paralar kazanabilirsin. Bu ürünlerin bulunduğun satış ortaklığı sitesine BURAYA tıklayarak ücretsiz üye olabilir ve yerli,yabancı bütün kampanyaları görebilirsin.
Satış ortaklığı sistemi internet üzerinden yapılmaktadır. Yani interneti götürebildiğin her yerde bu işi yapabilirsin. Bu işin en güzel yanı kimseyle muhattap olmazssın. Aynı kendi işini patronu gibisin. Kendi çalışma saatlerini ve tatili kendin belirliyorun. Kovulma,batma sıkıntısı veya riskin yok. Kazandığın para 15-30 gün arasında hesabına sorunsuz bir şekilde yatırılır. Gece uyurken, arkadaşlarınla gezerken veya alışveriş yaparken dahi para kazanabiliyorsun. Hatta şunu söyleyebilirim ki1-2 aylık çalışma ile sistemi oturttuğunda hiç çalışmasan dahi para kazanabiliyorsun. Şahsen bir aydır işlerimle pek uğraşamıyorum. Ve çalışmama rağmen önceki çalışmalarım sayesinde bu ay 1000 tl para kazanmışım. Asgari ücret kazanan insan bir ay boyunca  günde sekiz saat  çalışarak aylık 650 tl para kazanırken ben hiç çalşımadan 1000 tl kazanmışım. Gerisini sen düşün.

Satış Ortaklığından Ne Kadar Kazanabilirim?

Satış ortaklığından kazanmanın sınırı yoktur. Ne kadar çalışırsan ve ürün satarsan o  kadar fazla para kazanabilirsin. Yurt dışında satış ortaklığı ile ikibin dolar ile bir milyon dolar  arasında kazanan insanlar bulunurken ülkemizde aylık 1000 tl ile 100.000 tl arasında para kazanan insanlar bulunmaktadır. Tabi bu senin potansiyeline de bağlı bir durum. Sen Türkiye’de satış ortaklığı ile en çok para kazanan insanda olabilirsin.  Ayrıca bunlara ek olarak satacağın ürüne adedine göre kazanabileceğin parayı şema şeklinde görmek istiyorsan burada bulunan yazıya bakabilirsin.  Yazının devamında iş bankası ödeme kanıtlarımı görebilirisin.

Satış Ortaklığından Ben Ne Kazandım ? [ RESİMLİ ]

Sana satış ortaklığı ile kazandığım paraların bir kaçını resimli bir şekilde aşağıda göstereceğim. Ödemeler İş Bankası internet şubesi resimleridir. Eski ödeme kanıtlarından yenilerine doğru gideceğim.

ÖDEME KANITLARINI BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜSTÜNE TIKLA

1-) Satış Ortaklığı Ödeme Kanıtı

ÖDEME KANITLARINI BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜSTÜNE TIKLA

2-) İş Bankası Ödeme Kanıtı 2

ÖDEME KANITLARINI BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜSTÜNE TIKLA

3-)  Ödeme Kanıtı

Benden başka satış ortaklığı ile para kazanan kullanıcıların ödeme kanıtları ve kullanıcı yorumlarıda bulunmaktadır. Bunları yazının sonuna doğru seninle paylaşacağım.

Satış Ortaklığı İle Para Kazanmaya Karar Verdim. Nasıl Yapacağım, Nereden Başlayacağım?

” Satış ortaklığı sistemi aklına yatıp bu iş ile  para kazanmaya karar verdim. Ama nereden başlamalıyım ? ” diyorsan bu konuda sana tavsiyelerim olacak elbet. Seninde bildiğin gibi yeni birşeyler öğrenmek her zaman zordur. Öğrenmende yardımcı olacak tecrübeli biri veya rehber olduğunda daha hızlı öğrenir ve işi daha rahat kavrarsın. Bu kabram bütün işlerde böyledir. Şahsen ben satış ortaklığı işine iki yıl önce satış ortaklığını profesyonel şekilde yapan birinin hazırladığı satış ortaklığı eğitimi ile başladım. Eğitim hazırlayan insanın en az aylık 30-40 bin tl kazandığını tahmin ediyorum.

Satış ortaklığına eğitim ile başlamanın faydalarından bahsedecek olursak para kazanmak için yapman gerekenleri A’dan Z’ye  resimli ve videolu bir şekilde anlatılmaktadır. Ayrıca takıldığın herhangi bir yer olduğunda istediğin zaman eğitim sahibinden destek alabiliyorsun. Yani para kazanma yolunda yanlız değilsin. Her adım da ne yapman gerektiğini ürün sahibine sorabiliyorsun. Yani seni havuza atıp bırakmıyor. Yüzmeyi öğrenene kadar başında duruyor. Profesyonel bir eğitim ile satış ortaklığına başlamam sayesinde sadece doğru yöntemleri deneyerek zaman kaybetmeden hatasız bir şekilde para kazanmaya başladım. Sana burada söyleyebileceğim en önemli nokta eğer bir eğitim ile başlarsan daha kısa zamanda daha çok para kazanabilirsin. Ve yanlış yollara sapmazsın. Çünkü arkadanda sana rehberlik eden biri oluyor. Ama eğitim almadan başladığını düşünürsek birçok yolu araştırıp deneme yanılma yoluyla yapmak zorunda kalacaksın. Bu da zaman ve heves kaybı demektir.

Sonuç

Eğer ciddi bir şekilde evde para kazanmak istiyorsan benim tavsiyem kaliteli bir satış ortaklığı eğitim ile başlamandan yana olacak. Sana  benimde kullandığım Türkiye’deki en iyi satış ortaklığı eğitimi ile başlamanı öneriyorum. Eğitimin tanıtım sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsin. Bu eğitimi kullanan insanlardan  biri olarak iyi ki almışım ve başlamışım diyorum. Hayatımın milat noktası diyebilirim. En azından bir göz atmanı tavsiye ederim. Ayrıca sayfada eğitimi kullanan insanların yorumları ve bu insanların eğitim sayesinde kazandığı paraların resimli, videolu kanıtları bulunuyor. Kesinlikle bakmanı öneririm. Artık ailene, sevdiğin insanlara daha çok vakit ayırmanın zamanı gelmedi mi …

para kazanma,para kazanmak,evde para kazanma,evde para kazanmak