Evde Ek İş

Evde ek iş yazım ile karşındayım. Bu devirde evde ek iş arayan insanların yaptıkları genel işler evde boncuk işi, evde nihah şekeri yapımı gibi işler diyebiliriz. Farklı işler var mı dersen? olabilir. Varsa gine aşağıdaki sitelerden bu işleri bulabilirsin.  Evde ek işleri bulabileceğin 4,5 kaliteli iş bulma, Evde Ek İşiş arama siteleri yazacğım. Bu adresleri kontrol etmeni öneririm.


Evde Ek İş Siteleri;

 

  • iskur.gov.tr
  • yenibiris.com
  • kariyer.net
  • monster.com.tr
  • secretcv.com
  • isbulurum.com
  • tr.indeed.com
  • istesosyal.com
  • elemanonline.com


Yukarıda gördüğün evde ek iş arama siteleri Türkiye’deki en kaliteli iş ile ilgili sitelerdir. İhtiyacın olan evde ek işe bu siteler aracılığıyla daha kolay bulabilirsin.  Tabi evde boncuk işi, nikah şekeri gibi evde ek işler , sipariş varsa iş var yoksa iş yok şeklinde çalışır. Yani devamlılığı yoktur. Ama bütçene katkıda bulunmak için iyi bir yöntemdir.  Eğer bu evde ek işlerden farklı olarak devamlılığı olan ve  evde az çalışarak iyi paralar kazanabileceğin işler arıyorsan sana tavsiyelerim olacak. Uyup, uymaman sana kalmış. En azından bir fikrin olur.  Daha demin saydığım evde işlerden daha az çalışıp daha çok kazanabileceğini söyleyebilirim. Tabi ilk zamanlarda büyük kazançlar bekleme. Çünkü bu zamanlar evde ek iş öğrenme ve  sistemi oturtmayla geçicektir. Her neyse bu evde ek işlerini yazmaya başlayayım.


Az Çalışarak Çok Kazandıran Evde Ek İşler;

 

Yukarıda gördüğün 1 ve 2. evde ek işi şahsen deneyip ve hala para kazanmaktayım. Şuan aylık ne kadar kazanıyorsan diyorsan aylık 1000 tl gibi bir kazancım var. Fakat bir dahaki ay 1.200 sonraki ay 2000+  olacağına inanıyorum. Tabi bu oranlar daha hızlıda yükselebilir. Bu sizin çalışma oranınıza bağlı. 1. ve 2. evde ek iş yöntemlerinin hangisini ilk yapmalıyım diye soruyorsan sana tavsiyem ikisini bir yapmandan yana olacaktır. En azından ben öyle yapıyorum. Ama ilk başlangıç olarak satış ortaklığı ile başlaman senin yararına olacaktır. Satış ortaklığını öğrendiğin vakit diğerlerini daha kolay anlar ve daha çok para kazanırsın. 3. evde ek işi hiç denemedim. Türkiye’de 3-4 aydır çok popüler ödeme alan birçok insanı gördüm. Ve şuan Türkiye’deki en kolay evde ek iş olduğunu söyleyebilirim. Güvenilir bir sistem. Denemeyi düşünüyorum. Ama daha denemedim. Para kazanma mantığı biraz faiz gibi bir sistem içerdiği için o konu beni işten soğutuyor. Bildiğin gibi  faiz dinimize göre haramdır. Ama ben ginede yapmak istiyorum diyenleri tutan yok tabi.


Sonuç

Evde boncuk işi veya evde nikah şekeri gibi işleri yukarıdaki iş arama sitelerinde bulabilirsin. Diğer türlü ben daha az çalışarak daha çok getirisi olan bir iş arıyorum diyorsan en son saydığım 2 evde ek işi deneyebilirsin. Benim tavsiye ettikleri 1 ve 2 . yöntem. 1 ve 2 den ilk hangisine başlamalıyım konusund satış ortaklığı demiştik. Peki satış ortaklığını nasıl öğrenebilirim diyorsan sana bu konuda benim izlediğim yolu tavsiye ediyorum. Ben bir satış ortaklığı eğitimi ile bu evde ek iş ile para kazanmaya başladım. Eğitimle başlamanın yararı bilgiler daha derli toplu ve hızlı öğrenirsin, hata riskin sıfıra yakındır çünkü işi uzmanından öğreniyorsan, zaman kaybın sıfıra yakındır. Her takıldığın noktada cevap alabileceğin birisi vardır. Eğitim seti videolu ve resimlidir. Peki eğitim seti ile başlamazsam ne olur dersen söylediklerimin tersini düşün. Emin ol eğitim ile başlamaktan pişman olmayacağını söyleyebilirim. Daha çok para kazanmana yardımcı olacaktır. Eğitime BURADAN ulaşabilirsin. Evde ek iş yazımın sonuna geldim.

Yazıyla İlgili Kelimeler: evde ek iş,evde ek iş ilanları,evde ek iş imkanı