Evde İş Arıyorum

Evde İş Arıyorum

Evde iş arıyorum yazım ile karşındayım. Birçok insan çocuk, hastalık veya başka nedenlerden dolayı evlerinden çıkamıyor. Bu insanlarda para kazanmak, kendi istediği eşyaları almak ve ailesine destek vermek istiyor. Vaziyet bu olunca evde iş arıyorum moduna geçiyorlar. Peki evde iş arıyorum diyen insanların , evde yapabileceği güzel Evde İş Arıyorumişler var mı? Diye soruyorsundur. İlk olarak ülkemizde evde iş yaparak para kazanabileceğin iş sayısı bir elin parmaklarını geçemeyecek kadar az. Diyelim ki evde yapabilinecek iş buldun. Ama kazandığın para seni tatmin etmeyebilir. Peki evde iş arıyorum diyen insanların evde yapıp iyi paralar kazanabileceği bir iş yok mu diye soruyorsundur. Elbette var. Fakat ülkemizde yeni yeni yaygınlaşmaya başladı. Onun için duymamış olabilirsin. Bu işlerin özelliklerinden biri ne kadar çalışacağını kendin belirliyorsun. Ayrıca kazancında belirli bir sınırlama yok. Çalışmana bağlı olarak kazandığın para yükseliyor. Bu işi yaparak 1000 TL para kazanan insanda var 600.000 TL para kazanan insanda var. Ayrıca aynı kendi işinin patronu gibi çalışıyorsun. Sana fırça atan yok. Çalışmadığın gün paranı kesen yok. Kazandığın para 15 günde bir otomatik olarak hesabına yatırılıyor. Ve bu işi internetin olduğu her yerde yapabiliyorsun. Benim bu işe girmemi sağlayan en önemli özelliklerden biri çalışmadığın zamanda bile para kazanabiliyorsun. Yani uyurken, gezerken bile para kazanıyorsun. Evde iş arıyorum diyen arkadaşım bu işleri aşağıya yazıyorum.

-> Affiliate Marketing: Ayrıntılı bilgi, kullanıcıların ödeme kanıtları ve kullanıcıların yorumları için  TIKLA

-> Network Marketing: Ayrıntılı bilgi, kullanıcıların ödeme kanıtları ve kullanıcıların yorumları için  TIKLA

Evde iş arıyorum diyenler için yukarıda ki iki çeşit evde iş imkanını kesinlikle yapmalarını öneriyorum. Ben uzun zamandır uğraşıyorum ve gayet memnunum. İyi ki başlamışım diyenlerdenim. Denemekten zarar gelmeyeceğini düşünüyorum. Artık kaybedeceğin bir şey yok. Ama kazanacağın hayallerin var. Evde iş arıyorum yazımın sonuna geldim.

6 Comments

 • seda

  02 Nisan 2012

  30 kişilik gurubum var iş arıyorum işlerim yetmiyor bursada yaşıyorum bana cvp verirseniz sevinirim

  Reply
  • Admin

   03 Nisan 2012

   yazıda yazdığım gibi. Affiliate veya network işiyle uğraşabilirsiniz. Birde gurum var diyorsunuz. O zaman network tam size göre.

   Reply
 • burcu

  21 Mayıs 2012

  gerçekten para kazanabiliceğim eve iş olabilir düzenli ödemek şartıyla. ist avcılarda oturuyorum cvp beklyorum

  Reply
 • nursen ince usluoglu

  06 Haziran 2012

  bende evde her türlü yemek yapmak istiyorummm..işe ihtiyacım var

  Reply
 • 0544390967

  10 Haziran 2012

  bende evde calışmak istiyorum tekirdağda oturuyorum

  Reply
 • Ümran

  26 Ağustos 2012

  Merhaba ben Kartal Cevizlide ikamet ediyorum ve sunduğunuz iş imkanlarından faydalanmak istiyorum SAYGILARIMLA

  Reply

Bir Cevap Yazın