Evde Yapılan,Yapılacak,Yapılabilecek İşler

Evde Yapılan, Yapılacak, Yapılabilecek İşler

Evde Yapılacak işler yazım ile karşındayım. Bildiğin gibi günümüzde evde çalışarak Evde Yapılacak İşleryapabileceğimiz iş pek yok. Varolan işlerin çoğu el becerisi gerektiren dikiş,nakış gibi işler. Bu evde yapılacak işleri insanların çoğu bilmektedir. Birde az bilinen, çok kazandıran ve de evde yapılabilecek işler de bulunmaktadır. Bu anlatacağım evde yapılacak işler internet aracılığıyla para kazanılmaktadır. Yani internetin olduğu her yerde (evde, iş yerinde, tatilde…) yapabileceğin işler. Bu evde yapılabilecek işleri maddeler halinde yazacak olursak:


Upload Ederek Para Kazanma:
Dosya indirme sitelerine yüklediğin müzik, komik video,film gibi  dosyaların indirildikçe para kazanıyorsun.

Blog Yazarak Para Kazan: Bu evde yapılacak işte ise günlük yazar gibi internetteki bloguna yani sitene yazılar yazarak para kazanabiliyorsun.

Affiliate Marketing İle Para Kazanma: Bu evde yapılacak işte ise internet üzerinden ticaret yapıyorsun. Örneğin evde İngilizce öğrenme setini hazırlamış bir insanın eğitimini 100 liraya internet üzerinden satıyorsun. Ve satış yaptığında ürün sahibinin belirlediği komisyonu kazanıyorsun. Mesela bizim ürün sahibi %50 komisyon veriyor olsun. O zaman sen İngilizce eğitim setini sattığında  50 lira kazanmış olacaksın. Affiliate Marketing’i kesinlikle tavsiye ediyorum. Kendim de uzun süredir bu sistemle uğraşmaktayım. Affiliate Marketing’i resimli, videolu  öğreten eğitimi setini incelemek istersen buraya bakabilirsin.

Google Adsense ile Para Kazanma: Bu evde yapılan işte ise Google aracılığıyla para kazanıyoruz. Bu sistemde amaç websitelerindeki Google Adsense reklamların tıklandıkça  para kazanıyorsun. Sitene gelen ziyaretçiler  Google Adsense Reklamına her tıkladığında para kazanıyorsun. Bu sistemi detaylı öğreten eğitime şuradan ulaşabilirsin.

Network Marketing ile Para Kazan: Bu evde yapılan işte ise kendine para kazanmak isteyen insanlardan bir ekip oluşturuyorsun. Sonra içinde bulunduğun sistemi başkalarına anlatarak ekibini büyütüyorsun. Böylelikle ekibin yeteri kadar büyüdüğünde hiçbir şey yapmasan dahi kazandığın para katlanarak artmaya devam ediyor. Hem sen para kazanmış oluyorsun hem de bu işi anlatıp ekibine kattığın insanlara para kazanması için bir imkan sağlamış oluyorsun. Bu evde yapılan iş için benimde içinde bulunduğun network marketing sistemini öneririm. Ayrıntılı bilgiyi buradan bulabilirsin.

Gördüğün gibi internet üzerinde 2-3 saatlik bir çalışma ile ayda 1000 tl ile 500.000 tl arasında para kazanabilme imkanın bulunmaktadır. Ve hepsi evde yapılabilecek işlerden.

Sen Hangi Evde Yapılacak İşi Öneriyorsun?

Yukarıda 5 tane farklı evde yapılan iş bulunmaktadır. Benim bu 5 yöntem içinden 2 sini sana gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Bunlar Affiliate Marketing ile Network Marketing ile evde yapılabilecek işler. Diğerleri zaten Affiliate Marketing için içinde bulunmaktadır. Affiliate Marketing ile uğraşırsan diğer 3  yöntemle de uğraşacaksın zaten. Onun için en ideal evde yapılan işler bunlar. Ben iki para kazanma metodunun birden uygulanmaktayım. İsteğine göre sende benim gibi yapabilir veya herhangi birini seçerek başlayabilirsin. Evde yapılacak işler yazımın sonuna geldim.